Logo Markéta Hanáková
Kontakt
Galerie
  • E-mail :kontakt (@) hanakova-foto.cz
  • Lokace :Brno a okolí, Trutnov a okolí
  • Telefon :(+420) 724 549 232
Podrobnější informace

Nabídka služeb

Srolujte pro další obsah

Co fotím

01.

Fotografie pro mě znamená zachycení vzpomínek a jedinečných okamžiků. Co mezi ně zařadit? První láska, společný život, těhotenství, svatba, narození miminka, první narozeniny, společné chvíle s celou rodinou...

Pro každého je to něco jiného, ale většina z nás zatouží si takovou vzpomínku uchovat, co možná nejdéle. Právě k tomu Vám mohu dopomoci.

Specializuji se zejména na dětskou fotografii (portét i newborn), rodinné portréty a foto z mateřství (těhotenství apod.).
Z focení nemusíte mít žádné obavy ani stres, vše probíhá v přátelské a uvolněné atmosféře - jen tak mohou vzniknout upřímné a nenucené výrazy. Nemusíte se bát ani o své novorozené miminko, pokud se rozhodnete pro newborn. Sama jsem matkou dvou dětí a jako porodní asistentka jsem byla a bývám u příchodu na svět nespočtu dětí.

Pokud byste chtěli zachytit jedinečný okamžik zrodu vaše děťátka, nabízím i reportážní fotografii porodu.

 

Kde a jak fotím

02.

Působím zejména v Brně a jeho blízkém okolí. Sezónně, případně po domluvě i na Trutnovsku. Pokud je to možné, tak nejraději fotím venku. Samozřejmě se lze domluvit i na ateliérovém focení.

Ke každému focení přistupuji individuálně, proto je předem nutná konzultace. V případě zájmu o focení, je vždy nutné se předem domluvit a shodnout na tom co od focení očekávate, na jakém místě a jak budeme fotit. Možné je například i tématické focení, focení na určitém místě atd. Po předchozí domluvě je možnost zařídit vizážistku i půjčení šatů či dalších rekvizit.

 

Kdy a jaké fotky dostanu

03.

V závislosti na velikosti zakázky trvá její zpracování a úprava 3 až 4 týdny. Standardně výsledné fotografie vybírám já a ty ještě postprodukčně upravuji. Vy následně dostanete ty nejlepší zpracované fotografie v digitální podobě (online či na USB disku).
Berte prosím na vědomí, že neposkytuji neupravené fotografie.

 

Ceník

04.

Každé focení je unikátní a ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně. Před každým fotografováním proběhne konzultace s následným návrhem ceny. Do výsledné ceny se promítá například pronájem ateliéru, délka focení, služby vizážistky, počet výsledných fotek, náročnost úprav(např. pokročilý postprocesing), zapůjčení šatů či rekvizit, apod.
Je jen na vás, zda-li na navrhnutou cenu přistoupíte či nikoliv (vždy bude oznámena ještě před samotným focením a vyžadována platba zálohy).

Informativní ceník běžného fotografování vám ráda poskytnu na vyžádání.

 

Služby

Shrnutí hlavních fotografických služeb v bodech:

05.

Zákazníci a reference

Zde uvádím se souhlasem některé zpětné reakce od zákazníků.

06.

Lucie Klesilová

"Moc děkujeme fotografce Markétce za krásné fotky. A velký dík patří i za trpělivost a empatii u newborn focení. Měli jsme dostatek času a focení probíhalo podle potřeb miminka. Úžasný člověk a fotograf v jednom 😉. Fotky jsou originální, nápadité a rádi se budeme zase vracet."

Petra Kadrnková

"Marki jako fotografka naši rodinu fotila už mockrát, využila jsem těhotenské i novorozenecké focení, venkovní i v ateliéru a fotky jsou nádherné! Všechny! Marki má s miminky neskutečnou trpělivost a ví moc dobře co na ně platí :) Tedy za mě naprostá spokojenost. Děkuju za všechno Marki! :)"

Jan Dlouhý

"Děkujeme paní Markétě za skvělé fotky a velice dobrou práci při focení našich aktivních dětí. Je trpělivá, dobře s dětmi komunikuje. Focení probíhalo nenásilnou formou a výsledek je super."

Jeřábkovi

"Od Markétky jsme si nechali nafotit svatbu a taky miminko. Jsme moc spokojení s výsledkem. Na svatbě byla téměř neviditelná, novomanželské focení bylo zábavné s dobrými nápady :-) Na miminko byl dostatek času a Markétka s ním měla ohromnou trpělivost, i když zrovna brečelo. Škoda jen, že jsme nemohli využít focení za porodu. Určitě se znovu vrátíme. Děkujeme"